LG’den sinek kovan telefon: LG K7i!

Sinek kovan telefon LG tarafından Hindistan’da resmen duyuruldu. LG K7i ismindeki akıllı telefon giriş seviyesi özelliklerine ek olarak sinekleri kovan özel bir kapakla geliyor.

 

İşte sinek kovan telefon: LG K7i!

Hindistan’ın en büyük problemlerinden birisi olan sivrisinek sorunu için çeşitli alternatifler üretilmeye devam ediyor. Bu alandaki boşluğu fark eden LG, geçtiğimiz yıl televizyonlarına entegre ettiği sinek kovucu özelliğini şimdiyse akıllı telefona eklemiş durumda.

Giriş seviyesi özelliklere sahip olan LG K7i, ona özel olarak üretilen bir kapakla sinek kovucu özelliğe kavuşuyor. Bu kapak sayesinde ses dalgaları yayarak sinekleri belli bir mesafeye kadar uzakta tutan telefonun ayrıca sağlığa da herhangi bir zararı bulunmuyor.

Teknik özelliklerine baktığımızdaysa 5 inç boyutunda 720p ekran kullanılan sinek kovan telefon, 1.4 Ghz hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemciden gücünü alıyor.

2 GB RAM ve arttırılabilir 16 GB depolama kapasitesinin yer aldığı LG K7i modelinde 8 Megapiksel arka,5 Megapiksel ön ve 2500 mAh batarya yer bulunuyor. 8.1 mm kalınlığa ve 138 gram ağırlığa sahip olan sinek kovan telefon, 120 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir