LG V30, 8K RED kameraya karşı!

LG V30’un kamerasının ne kadar iyi olduğu tartışmaları sürerken, Game of Thrones ve Westworld dizilerinin Görüntü Yönetmeni olarak görev yapan David Franco tarafından test edilmişti. Şimdi de cihaz, 50.000 dolar fiyat etiketine sahip olan 8K RED kamera ile karşı karşıya getirildi.

İşte LG V30’un yapabildikleri!

Öncelikle isterseniz sizleri az önce bahsettiğmiz David Franco’nun V30 ile kaydettiği görüntüler ile başbaşa bırakalım çünkü böylesine yetenekli kişiler tarafından artık akıllı telefonlarla bile ne gibi görüntüler çekilebileceğini görmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Videonun ardından da bahsi geçen RED karşılaştırmasına doğru ilerlemeye devam edelim. Öncelikle bu RED kameraların direkt olarak sinema filmlerinin ve televizyon dizilerinin çekilmesinde kullanıldığını ve 8K sürümü olmasa da daha aşağı sürümlerinin de birçok Türk filminde ve dizisinde tercih edildiğini belirtelim.

Bu yüzden karşılaştırmanın aslında çok da adil olmadığını açıkça söylememiz gerek. Yine de cihazın video konusunda ne kadar başarılı olduğunu gördüğümüzün de altını çizerek sizleri bu video ile başbaşa bırakalım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir