Kişiye Özel Baskılı Kılıflar

Sıradan kılıflardan sıkıldıysanız, yenilik arıyorsanız, hatta “Kılıfım sadece bana özel olsun.” diyorsanız doğru adrestesiniz. 3DKilif.com farkıyla dilediğiniz modelde kendinize özel kılıf tasarlayabileceksiniz.

Sizin için önemli olan anları ölümsüzleştirmek için, sevdiklerinize farklı bir hediye vermek için ya da telefonunuzu eğlenceli hale getirmek için siz de kişiye özel telefon kılıfı tercih edebilirsiniz.

Kendinize, eşinize, annenize, babanıza, arkadaşınıza unutulmaz bir armağan vererek onları mutlu etmek aynı zamanda çok da eğlenceli. Beğendiğiniz fotoğrafı WhatsApp üzerinden 0536 349 75 15 nolu telefona göndererek, uyumlu cihaz modelini söylemeniz yeterli.

Her zaman severek kullanacağınız aksesuarınızla tüm gözler üzerinizde olacak. Hem spor, hem casual hem de formal tarzınızla uyumlu olabilecek istediğiniz tasarımı yapabileceksiniz. Yüksek kaliteli baskıdan ve dayanıklı materyalden oluşan kılıflar tüm telefon modellerine hazırlayabileceksiniz.

Üstelik aynı gün 16.00’a kadar vereceğiniz siparişleriniz 24 saat içersinde kargoya teslim ediliyor. Keyifli ve güvenli bir alışveriş için 3DKilif.com ile dilediğiniz kılıfa sahip olmak hayal değil. Sadece size özel bir kılıf için birkaç dakikanızı ayırarak harikalar yaratabilirsiniz.